Madencilik

Kırıcılar

Büyük ya da küçük çaptaki bütün kırma işlemleriniz için uygun bir kırıcı mutlaka vardır.

Devami..

Ağır Ortam Devresi

Uzak lokasyonlarda ve gelişmekte olan ülkelerde proje tesliminde mükemmeliz.

Devami..

Cevher Hazırlama Ve Zenginleştirme

Multotec, önde gelen metalurji ve mühendislerden oluşan bir ekiple mineral işleme uygulamalarında 40 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

Devami..

Stok Hazırlama Ve Transfer Ekipmanları

Maden işletmeleri, çimento fabrikaları, enerji santralleri, kimya, gübre, kireç ve alçı tesislerinde kullanılan stacker-reclaimer stoklama tesisleri üretiminde 100 yıllık tecrübeye sahibtir.

Devami..

Yer Altı Madencilik Ekipmanları

Yeraltı madencilik ekipmanları üretiminde 40 yıllık tecrübeye sahip DUX MACHINERY

Devami..

Elek Telleri

Major-Wire Flexmat yüksek performanslı, birbirinden bağımsız, kendi kendini temizleyen elek telleri, eleme sistemine yeni bir soluk getirmiştir.

Devami..

Mobil Kırıcı ve Elekler

ASTEC elekleri her türlü eleme ihtiyacınızı karşılayacak çeşitliliktedir. JCI’ın patentli elekleri yatay ve eğimli elek tasarımını birleştirerek maksimum verimlilikte eleme sağlar.

Devami..

Yıkama Sistemleri

Yıkama ve geri kazanım tesisi sayesinde kırıcıdan çıkan ince kum, yıkama ve geri kazanma işleminden sonra hazır karışımlı beton ve harmanlama tesislerinde kum ihtiyacını karşılayacaktır.

Devami..

Elekler ve Besleyiciler

Elekler tek, çift ve üç katlı yapıları, değişik boyutları ile farklı eleme ihtiyaçlarını karşılayacak kalitedelerdir. Ağır hizmet tipi ve normal hizmet tipi olmak üzere pek çok ihtiyaca karşılık verirler.

Devami..