İNŞAAT

Ürünler ile ilgili detaylı bilgi ve görseller için temsilcisi olduğumuz firmaların resimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeraltı projeleri için tasarım harikası delme makineleri, yönlü sondaj makineleri ve sıvı/çamur sistemleri üretmektedir.

Makine parçaları , römork veya kızak monte yapılandırmaları sunuyoruz. Her matkap, uzun çalışma ömrünü korumak için azami beygir gücü, yeteneği ve çok yönlü kullanım için tasarlanmıştır.

OLDENBURG Yeraltı madencilik ve tünel inşaatı işlerinde kullanılan Jumbo Drill / Patlatma için delik açma makinesi üretmektedir.
Kuzey Amerika’da %75 pazar payına sahip olan OLDENBURG Amerika’daki 2 ayrı fabrikada üretilen tek, çift ve üç boom lu ağır hizmet tipi jumbolarda yüksek frekanslı özel (patentli) tabancalar kullanılmaktadır.
Jumboların basit dizaynı, kullanım kolaylığı ve zor şartlarda dayanıklılık sağlaması yüksek pazar payının önemli nedenlerindendir.

Gücü ve sadeliği bir arada tutan konsepti ile  Forklift Serisi diğerlerinin çok önünde.  Ağır ekipmanlar sektöründe deneyimli bu makineler için ayırt edici özellikleri düşük bakım masrafları ile ön plana çıkmasıdır.

MOTOR TEST CİHAZLARI

Power Test, dinamometrelerin tasarımı, üretimi ve satışı, ağır ekipman test sistemleri ve ilgili veri toplama ve kontrol sistemlerinde endüstri lideridir. 40 yılı aşkın bir süredir, Power Test, altı kıtada 90’ın üzerinde ülkede madencilik, petrol & gaz, enerji üretimi, denizcilik, kamyon taşımacılığı, inşaat, demiryolu ve askeri pazarlardaki imalatçılara, yeniden inşa tesislerine ve distribütörlere özel test ekipmanları sağlamaktadır.